Kalendář kurzů

Kurzy budou probíhat v Praze 4 (není-li uvedeno jinak), detailní informace dostanou přihlášení zájemci mailem v týdnu před kurzem.

Přihlášky mailem (hanka@ovcipanenky.cz), na kterém vám sdělím číslo účtu pro složení zálohy 300 Kč. V případě dotazů volejte 608157811.

Dárkový poukaz
Máte rukodělnou maminku, babičku, tetičku a přemýšlíte o dárku pro ni? Rádi byste dětem pořídili ovčí panenku, ale nemáte čas ji sami vyrobit? Věnujte poukaz ve vámi zvolené hodnotě na libovolný kurz jako dárek. V případě zájmu mě kontaktujte.

Termíny nových kurzů budou vypsány během měsíce srpna 2017 - sledujte


Formy kurzů

1. Individuální konzultace – pro zájemce všech stupňů pokročilosti (od úplných začátečníků), kteří potřebují vedení. Mohou přijít se svým osobním přáním (to je třeba konzultovat předem), rozpracovanou panenkou apod. Minimální čas jsou tři hodiny, o další délce rozhodujete sami.
Cena této varianty kurzu je 100,-Kč/hodinu v případě sobotního setkání.
Budete-li si chtít domluvit konzultaci během všedního dne, cena pak činí 300,-Kč/hodinu.

2. Panenkový klub – je určen dlouholetým účastnicím mých kurzů, které již nepotřebují vedení, ale uvítají možnost setkání, výměny nápadů a inspirace.
Cena účasti v klubu je 100,-Kč/den.

3. Účast v kurzech, které organizuje někdo jiný – dozvíte se o nich v Kurzech plánovaných, přihlašování a platba bude řešena v každém jednotlivém případě zvlášť.

4. Kurz přímo u vás – pokud se chopíte organizace a vyberete si jedno z nabízených témat v rubrice „Kurzy u vás“