Kalendář kurzů

Kurzy budou probíhat v Praze 4 (není-li uvedeno jinak), detailní informace dostanou přihlášení zájemci mailem v týdnu před kurzem.

Přihlášky mailem (hanka@ovcipanenky.cz), na kterém vám sdělím číslo účtu pro složení zálohy 300 Kč. V případě dotazů volejte 608157811.

Dárkový poukaz
Máte rukodělnou maminku, babičku, tetičku a přemýšlíte o dárku pro ni? Rádi byste dětem pořídili ovčí panenku, ale nemáte čas ji sami vyrobit? Věnujte poukaz ve vámi zvolené hodnotě na libovolný kurz jako dárek. V případě zájmu mě kontaktujte.

Nové formy kurzů

Od školního roku 2016/2017 budou kurzy probíhat v těchto podobách:

1. Individuální konzultace – pro zájemce všech stupňů pokročilosti (od úplných začátečníků), kteří potřebují vedení. Mohou přijít se svým osobním přáním (to je třeba konzultovat předem), rozpracovanou panenkou apod. Minimální čas jsou tři hodiny, o další délce rozhodujete sami.
Cena této varianty kurzu je 100,-Kč/hodinu v případě sobotního setkání.
Budete-li si chtít domluvit konzultaci během všedního dne, cena pak činí 300,-Kč/hodinu.

2. Panenkový klub – je určen dlouholetým účastnicím mých kurzů, které již nepotřebují vedení, ale uvítají možnost setkání, výměny nápadů a inspirace.
Cena účasti v klubu je 100,-Kč/den.

3. Účast v kurzech, které organizuje někdo jiný – dozvíte se o nich v Kurzech plánovaných, přihlašování a platba bude řešena v každém jednotlivém případě zvlášť.

4. Kurz přímo u vás – pokud se chopíte organizace a vyberete si jedno z nabízených témat v rubrice „Kurzy u vás“


Plstěné korále - sobota 17. června 2017

Odpovědí na četné žádosti je přidaný kurz, ve kterém bude možné vyrobit si plstěné korále zkombinované s korálky a polodrahokamy. Dát všechny tyto materiály dohromady je náročné, proto se tato příležitost nebude hned tak opakovat.
Můžete se přidat i v případě, že máte rozešitou panenku, se kterou si nevíte rady, a nechcete čekat až do podzimu.

Pracovat budeme jako obvykle od 10 do 17 hodin.

Vložit zboží do nákupního košíku.Kurzovné + materiál na korále 700,-Kč


Letní tvoření ve Vřesovicích 1. - 5. 7. 2017

Opět po roce se sejdeme v krásné přírodě s partou báječných lidí a budeme tvořit!
Letos se zaměříme na plstěná zvířátka a šité postavy s drátěnou kostrou, která umožňuje pohyb loutky. Budeme plést a háčkovat oblečky. Ale můžete se pustit do mnoha jiných témat.

Pobyt je primárně určen pro tvořící ženy, ale místo a podmínky dávají možnost přijet i na rodinný pobyt - o info si prosím pište.