Kalendář kurzů

Dárkový poukaz
Máte rukodělnou maminku, babičku, tetičku a přemýšlíte o dárku pro ni? Rádi byste dětem pořídili ovčí panenku, ale nemáte čas ji sami vyrobit? Věnujte poukaz ve vámi zvolené hodnotě na libovolný kurz jako dárek. V případě zájmu mě kontaktujte.

Kurzy ve školním roce 2019/2020

S nadcházejícím školním rokem se zamýšlím nad podobou našich společných setkávání...
Z rozhovorů s vámi a s ohledem na mé stávající možnosti bych ráda nově nabídla kratší, 2 - 3 hodinové dílny, a to v různé všední dny navečer, ve waldorfské škole na Opatově na Praze 4. Bude-li velký zájem zejména mimopražských účastníků, bude možné čas od času zařadit i trochu delší sobotní kurz.

Chtěla bych vás nyní poprosit o spolupráci - od nynějška do poloviny září bych ráda posbírala vaše reakce, přání, tužby - ohledně pro vás vhodných termínů, ale i témat - co byste se chtěli naučit, co vám v rukodělné oblasti chybí. A protože jsem zase částečně učitelka, mohou to být i témata související s vyučováním ručních prací ve školách (a ne nutně jen waldorfských).
Neslibuji, že bude možné splnit všechna vaše přání, ale zodpovědně říkám, že je všechna vezmu v potaz při rozhodování o našem společném prostoru pro tvoření.

Pište prosím - na mail hanka@ovcipanenky.cz, příp. na FB stránku Ovčí panenky.
Děkuji za spolupráci a těším se na vás!
Hanka